Práca s ubytovaním Neviditeľný inzerát

Kategória

Práca / Práca na Slovensku / Automobilový priemysel

Popis
PRÁCA PRE MUŽOV S PLATOM 900 EUR A UBYTOVANÍM.MIESTO PRÁCE: Lozorno (pri Malackách).ZÁLOHY po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne. STRAVNÉ cez gastr
PRÁCA PRE MUŽOV S PLATOM 900 EUR A UBYTOVANÍM.
MIESTO PRÁCE: Lozorno (pri Malackách).
ZÁLOHY po 3 odpracovaných dňoch 2-krát týždenne.
STRAVNÉ cez gastro kartu Calio.
DOPRAVA bezplatná firemným autobusom z miest: Bratislava, Skalica, Senica, Kúty, Šaštín-Stráže, Jakubov, Sološnica, Veľké Leváre.
PRACOVNÝ ČAS: 3- alebo 4-zmenná prevádzka 8 hodín denne.
NÁPLŇ PRÁCE: výroba komponentov pre automobilový priemysel.
Pohovor 8.7. a nástup do práce na druhý deň. Požadujeme predchádzajúce skúsenosti vo výrobe a ukončené stredoškolské vzdelanie.
V prípade záujmu volajte na číslo 0905 670 348

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia:: Ponuka

Cena

900

Pridal

Neregistrovaný inzerent

Lokalita

Slovensko, Bratislavský kraj, Malacky, Lozorno

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 38153
Zobrazené: 228
Pridané 07-07-2020
Inzerát expiruje: 05-10-2020