Hotely a penziony České Budějovice

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 87050
Zobrazené: 25
Inzerát expiruje: 03-06-2024
V kategóriach: Ubytovanie

Popis

Hotely a penziony České Budějovice nabízí kvalitní ubytování za rozumnou přijatelnou cenu.

Penzion České Budějovice vám umožní vstoupit do nového dne s chutnou snídaní.

Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích vám některé hotely a penziony nabídnou uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů je možné a bezproblémové.

Hotely a penziony České Budějovice jsou ve městě mezi vyhledávané a jsou vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny, služební cesty a pro všechny, kteří hledají v Českých Budějovicích levné ubytování.

Levný penzion České Budějovice najdete nedaleko centra města i výstaviště, nedaleko kolejí VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

V Českých Budějovicích si při návštěvě hotelu můžete aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.

Krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích nabízí obrovské množství sportovního a turistického vyžití v jedinečném prostředí krásné krajinné oblasti Jižních Čech.

Výběrem ubytování v soukromí České Budějovice a využitím kvalitních služeb levných hotelů a penzionů se rozhodně nespletete a určitě budete rádi, že jste některá z těchto levných ubytovacích zařízení navštívili.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Ponuka

Lokalita

Česká republika

Video

Cena: 37 EUR 37 EUR
Telefón/mobil:: 72..........zobraziť
Spomente že voláte z megainzercia.eu
Pridané 05-06-2023
Pridal

Podobné inzeráty