Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Detail inzerátu

Číslo inzerátu: 84196
Zobrazené: 205
Inzerát expiruje: 06-06-2023
V kategóriach: Ubytovanie

Popis

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování, připraví chutné snídaně a umožní parkování osobních i dodávkových automobilů.

 Krátkodobé či dlouhodobé ubytování České Budějovice patří mezi oblíbené penziony ve městě, je situováno v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích a je vhodné pro dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní skupiny a služební cesty.

V penzionu Minor České Budějovice jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Levné ubytování bytování v penzionu Minor České Budějovice má všechny pokoje i apartmány vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

 Hotely a penziony České Budějovice vám umožní vyrážet na výlety a strávit ve městě nebo v okolí v oblasti Jižní Čechy příjemnou a přitom velice zajímavou dovolenou.

Penzion Minor se nachází v klidné části města České Budějovice, je vzdálen pouhých 6 km od Hluboké nad Vltavou, zde můžete navštívit Státní zámek nebo Lovecký zámek Ohrada a jiné historické památky.

Ubytování vám může zpříjemnit romantická cesta z Českých Budějovic do Hluboké nad Vltavou výletní lodí po řece Vltavě.

Dovolená strávená v tichém a klidném prostředí rodinného penzionu Minor Vám poskytne ideální možnost odpočinku a jsme přesvědčeni, že přispěje ke splnění Vašich představ o příjemném a levném ubytování v Českých Budějovicích.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Ponuka

Lokalita

Česká republika

Video

Cena: 23 EUR 23 EUR
Telefón/mobil:: 38..........zobraziť
Spomente že voláte z megainzercia.eu
Pridané 05-06-2021
Pridal
28138601 (1)
Začať rozhovor
0.00 ( 0 hlasov )

Podobné inzeráty