Penzion Minor levné ubytování České Budějovice

Detail inzerátu

Číslo inzerátu 87056
Zobrazené 111
Inzerát expiruje 11-06-2024
V kategóriach Ubytovanie

Popis

Penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování pro všechny, kteří hledají ve městě nejlevnější penziony. Nabízíme kvalitní pobyt a ubytovací služby jako levný hotel v Českých Budějovicích.

Ubytování v soukromí České Budějovice se může pochlubit příjemnou rodinnou atmosférou, dvoupokojovým apartmánem a pěknými komfortně vybavenými pokoji s vlastním WC, sprchou, plochou SAT-LCD televizí s rádiem, minibarem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a potřebným nádobím.

Ubytování České Budějovice vám nabízí možnost vstoupit do nového dne s chutnou snídaní a dovoluje si vás proto pozvat do vlastní snídaňové restaurace, kde jsou připravovány chutné snídaně dle vlastního výběru z bohaté nabídky šesti druhů snídaňového menu denně od 7: 00 do 10: 00 hodin.

Kromě příjemného ubytování za nejlepší cenu v Českých Budějovicích vám penzion Minor nabídne uzavíratelné monitorované parkoviště pro osobní automobily. Také parkování dodávkových automobilů před budovou je možné a bezproblémové.

Levný penzion Minor České Budějovice je vhodný jako krátkodobé ubytování pro dovolenou, rodiny s dětmi, nebo dlouhodobé pro pracovní skupiny a služební cesty.

Levné ubytování České Budějovice na jednu i více nocí najdete nedaleko centra města i výstaviště, poblíž koleje vysoké školy VŠTE, firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

V rodinném penzionu Minor České Budějovice si můžete aktivně odpočinout a to jak procházkami, tak vyjížďkami po cyklostezkách.

Výběrem ubytování v Českých Budějovicích mezi levnými hotely a penziony se rozhodně nespletete a určitě budete rádi za příjemný a levný pobyt.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Ponuka

Lokalita

Česká republika

Video

Cena: 37 37
Telefón/mobil:: 72..........zobraziť
Spomente že voláte z megainzercia.eu
Pridané 13-06-2023
Pridal
28138601 (1)
Začať rozhovor
0.00 ( 0 hlasov )

Podobné inzeráty