Ubytování České Budějovice - LEVNÝ PENZION

Detail inzerátu

Číslo inzerátu 84197
Zobrazené 706
Inzerát expiruje 06-06-2025
V kategóriach Ubytovanie

Popis

Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí, za nejlepší dostupné ceny najdete v klidné a tiché části města, nedaleko centra, výstaviště a vysokoškolské koleje VŠTE, poblíž firmy Robert Bosch a pivovaru Budvar.

Levný penzion v Českých Budějovicích je snadno dostupný vlastním autem nebo městskou hromadnou dopravou, stanice MHD se nachází v těsné blízkosti ubytování.

Nabízíme vynikající ubytovací služby v Českých Budějovicích v útulném prostředí penzionu, s pozorným a příjemným personálem.

Patříme mezi kvalitní penziony ve městě České Budějovice. Pobyt je situován v prostorném dvoupokojovém apartmánu pro 1 - 4 osoby a v komfortních perfektně čistých jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích.

Penzion České Budějovice vám nabízí možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takové lůžkové uspořádání, které bude vašim potřebám nejlépe vyhovovat.

Všechny pokoje ubytování v soukromí České Budějovice jsou komfortně vybaveny vlastním WC, sprchou, SAT-LCD televizí, minibarem, ledničkou a velkým přenosným ventilátorem, varnou konvicí, mikrovlnkou a potřebným nádobím.

Levné ubytování České Budějovice vám zpříjemní vlastní uzavřené a monitorované parkoviště a restaurace, kde jsou podávány výborné snídaně.

Krátkodobé nebo levné dlouhodobé ubytování České Budějovice je ideální pro dovolenou, rodiny s dětmi i pro služební či pracovní cestu a pro všechny, kteří hledají na Jihu Čech levný pobyt mezi hotely a penziony.

Rodinný penzion České Budějovice vám doporučuje jízdu na kolech po okolí, překrásnou přírodou po cyklistických stezkách.

Penziony České Budějovice mají ideální výchozí polohu pro cesty do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, kde se nachází celá řada hradů a zámků, které je možné v rámci pobytu v době dovolené navštívit.

Špecifické detaily inzerátu

Transakcia: Ponuka

Lokalita

Česká republika

Video

Cena: 37 37
Kontakt Vladislava Srbová
info@ubytovani-cbudejovice.cz
Telefón/mobil:: 38..........zobraziť
Spomente že voláte z megainzercia.eu
Pridané 05-06-2021
Pridal

Podobné inzeráty